Nastavenia

Nastavenia mailového serveru:

Naše mailové servery podporujú výlučne IMAP SSL (IMAP s SSL/TLS) pre zabezpečené pripojenie. Nepodporujeme nezabezpečené pripojenie ani protokol POP (Post Office Protocol). IMAP SSL je bezpečná metóda pripojenia, ktorá zaručuje šifrovanie dát a ochranu vašich e-mailov pred neoprávneným prístupom.

Okrem toho, pre pohodlný prístup k vašim e-mailom, sú k dispozícii aj mailové webové klienty na adrese mail.evogear.sk. Webový klienti umožňujú prístup a správu e-mailov priamo cez internetový prehliadač, čo znamená, že nemusíte inštalovať žiadny špeciálny e-mailový program na svojom zariadení. Stačí vám iba spojenie s internetom a webový prehliadač.


IMAP Server

IMAP Server:
mail.evogear.sk
IMAP Port:
993
Šifrovanie:
SSL/TLS
Autentifikácia:
Áno
Meno:
mailová schránka, napr. vase.meno@domena.sk
Heslo: 
heslo schránky

SMTP Server

SMTP Server:
mail.evogear.sk
SMTP Port:
465
Šifrovanie:
SSL/TLS
Autentifikácia:
Áno
Meno:
mailová schránka, napr. vase.meno@domena.sk
Heslo:
heslo schránky


Nastavenia FTP serveru

Naše služby podporujú štandardný FTP prístup (File Transfer Protocol) pre jednoduché operácie s prenosom súborov. Pre pohodlné použitie FTP odporúčame použiť náš webový FTP klient s adresou ftp.evogear.sk. Tento klient poskytuje jednoduché rozhranie pre prenos súborov cez internet.

Pred použitím FTP je však potrebné vytvoriť FTP účet v admin paneli pre pridanú existujúcu webovú stránku. Týmto krokom si zabezpečíte prístupové údaje potrebné pre pripojenie k FTP serveru a vykonávanie operácií súvisiacich s prenosom súborov.


FTP Server

FTP Server:ftp.evogear.sk, alebo vaša doména
FTP Port:21 - riadenie, 20 - data
Meno:názov použivateľa, ktorý ste vytvorili
Heslo:heslo, ktoré ste zadali


DNS Servery

Pre presmerovanie a úplnú správu Vašej domény od registratora druhej úrovne v našom hostingu, vložte nasledujúce údaje do sekcie správy DNS záznamov registrátora:

DNS Server 1ns1.evogroup.sk
DNS Server 2ns2.evogroup.sk

Ak si želáte použiť náš bezpečný DNS server pre vašu sieť, potrebujete zadať nasledujúce údaje:

EVOGEAR DNS Server195.168.185.34

Prosím, použite tieto údaje na nastavenie DNS servera vo vašej sieti a uistite sa, že máte správne zadané informácie. Týmto zabezpečíte, že aktualizácie zmien DNS budú prebiehať bez prodlevy a optimalizujete tak prácu nášho hostingu.